„”””Trzeba tylko sobie uczciwie statystycznie powiedzieć jaki jest bilans stosowania tych szczepionek... ilu ludziom uratowały życie a ilu zabiły.”””” 

Ci, którzy zarządzają tą hucpą covidową, to uczciwych statystyk nie przedstawią. No bo chcą dalej swój interes rozwijać. No, a jaki interes w tym mają, to nie chcą powiedzieć.

Ja mogę przedstawić swoje spojrzenie na statystyki, a odniosę się do tego, co wszystkim wiadomo ale niektórzy nie chcą tego przyjąć do wiadomości. Przez te trzy lata, stare roczniki zostały mocno przetrzebione.

Wystąpiła dosyć duża nadumieralność, tzn. statystycznie dużo więcej ludzi umierało, jak w poprzednich latach. No i ogłoszono, że to skutki covida. (Bezpośrednio, to są skutki działań rządów)

W „panice” sporządzono szczepionki i producenci tych szczepionek ogłosili, że żadnej odpowiedzialności za ich działanie nie biorą, bo nie zdążyli ich dostatecznie przebadać. No ale rządzący zmuszali ludzi żeby się szczepili mimo to, często pozbawiając ich możliwości swobodnego wyboru, czy zgadzają się na ryzyko przyjęcia takiej nieprzebadanej szczepionki.  Szczepionki miały przedłużyć ludziom życie. No i ten cel nie został osiągnięty, bo po trzech latach ludzie nadal nadmiarowo umierają, a covid, mimo tego, że się wycofał, to dalej jest winien temu, że ludzie nadmiarowo umierają. NO, A MOŻE TO WINA SZCZEPIONEK, ŻE LUDZIE TERAZ NADMIAROWO UMIERAJĄ? Prosto jest sprawdzić, czy szczepionki skracają życie, czy je przedłużają. Statystycy nie powinni mieć z tym problemu. No ale takich badań się nie prowadzi, bo interes szczepionkowy by upadł. Aby sprawdzić, czy szczepionka wydłuża życie, czy skraca życie, to trzeba policzyć zgony zaszczepionych i niezaszczepionych w proporcji do udziału szczepionych i niezaszczepionych w całej badanej populacji. Jeśli zaszczepieni żyją krócej od niezaszczepionych, to znaczy, że szczepionka skraca życie, a nie je przedłuża.

 

Więc jeśli Oscar chciałby –„”” sobie uczciwie statystycznie powiedzieć””” o skutkach szczepionek, to powinien takie badania przedstawić, a nie gdybać – co by było gdyby? No bo jego statystyka, jest oparta tylko na gdybaniu. Nie da się ustalić tego, czy szczepionka komuś życie uratowała.

 

Prawda jest taka, że jak przez trzy lata wystąpiła wysoka nadumieralność, to po ustaniu przyczyny ( w tym przypadku covida),  w następnym okresie powinien być wysoki spadek zgonów, bo jak umarli wcześniej, to już później nie umrą i po covidzie powinno być zgonów dużo mniej. Według mnie, to dzisiejsze nadmiarowe zgony są bezpośrednim skutkiem szczepień nieprzebadanymi szczepionkami.